e-bon چیست؟

e-bon به عنوان اولین و تنها پلتفرم ارائه دهنده خدمات رفاهی سازمانی به صورت آنلاین و یکپارچه در سطح استان خراسان رضوی از سال 97 به صورت گسترده فعالیت خود را آغاز نموده است.

در این پلتفرم همواره سعی نموده ایم بستری در جهت ارائه انواع خدمات مورد نیاز روزمره جهت رفاه حال خانوار کارمندی را فراهم آوریم، از جمله این خدمات می توان به مراکز تفریحی و غذایی، خدمات پزشکی و دندانپزشکی، کلیه کالاهای اساسی، لوازم خانگی، سالن های زیبایی، کلینیک های پوست و مو، چرم، پوشاک و خدمات فراوان دیگر که e-bon به آنها مفتخر است اشاره نمود.

هدف ما در e-bon همواره ارائه بهترین مجموعه های سرویس دهنده در سطح شهر با خدمات ویژه اقساطی و تخفیفی جهت استفاده پرسنل ادارات و خانواده این عزیزان می باشد، تا امکان استفاده از بهترین ها را با راحت ترین امکان دسترسی برای این قشر فراهم آوریم.

در این روش به منظور تامین نیاز های خانوار پرسنل و ارائه سرویس های در خور شان سازمان های سطح شهر، مجموعه های سرویس دهنده پس از بررسی های لازم انتخاب شده و در صورت برخورداری از صلاحیت و داشتن مجوز های لازم، اطلاع رسانی مرتبط به روش های مختلف در سازمان های طرف قرارداد صورت می پذیرد.

ایجاد بستر مناسب تحت وب از طریق وب‌سایت این امکان را به همراهان e-bon می‌دهد تا در اسرع وقت و به ساده‌ترین شکل بتوانند به کلیه پیشنهاد های فعال در سایت دسترسی داشته باشند و از امکانات ارائه‌ شده بهره مند شوند.

چشم‌انداز و مأموریت

جهت ایجاد علاقه، انگیزش، شوق و دلگرمی در كاركنان در راستای ایفای بهتر وظایف محوله، فراهم نمودن برنامه های رفاهی كاركنان امری ضروری می باشد . یكی از ابعاد مهم و اساسی سیستم انتخاب و انتصاب كاركنان در مدیریت، اصل شایسته سالاری است . این امر نیز از طریق تهیه و اجرای برنامه های مختلف رفاهی كه باعث افزایش رضایت كاركنان و بالا بردن دلبستگی آنها به كار شان می شود، انجام پذیر می باشد. از این رو چشم انداز و دید کلی مجموعه e-bon را میتوان تبدیل شدن به پرقدرت ترین و بزرگترین عرصه ارائه دهنده خدمات رفاهی به قشر و جامعه کارمندی در نظر گرفت .

ضرورت و اهمیت امور رفاهی

در حقیقت برنامه های رفاهی كاركنان مكمل نظام های جذب و بهسازی نیروی انسانی است و نقش اساسی آن ارائه خدمات رفاهی و کالاهای اساسی در زندگی روزمره و آسایش ضمن خدمت كاركنان، ایجاد امنیت اقتصادی و فراغت خیال برای پرسنل ادارات و خانوار این عزیزان پس از طول عمر خدمت اداری آنان و … می باشد كه در مجموع منجر به دلبستگی عامل انسانی به محیط كار می گردد.